بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحيمِ
 • ...
 • 313jamaz@gmail.com
 • ايران- مشهد

جماز:سردار سلیمانی برگرد...

 • ۴۶۳۷

مادر گرانقدر یکی از شهدای عظیم الشان مدافع حرم در کرمان طی نامه ای کنایه آمیز به آحاد ملت با مخاطب قرار دادن سردار سلیمانی، به بی اعتنایی عده ای به کار بزرگ مدافعان حرم اعتراض کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مادر گرانقدر یکی از شهدای عظیم الشان مدافع حرم در کرمان طی نامه ای کنایه آمیز به آحاد ملت با مخاطب قرار دادن سردار سلیمانی، ضمن درد دل با این سردار سرافراز، به بی اعتنایی عده ای به کار بزرگ مدافعان حرم اعتراض کرد.

متن این نامه به این شرح است:

سردار سلیمانی برگرد.

این جماعت امنیت نمی خواهند، آرامش زیر دلشان زده، سردار از سوریه برگرد و مدافعان حرم را هم با خودت بیاور!

 بگذار در کرمانشاه و همدان و تهران با آنها بجنگیم، مگر کودک سوری گناه کرده که تاوان حفظ امنیت ایران را بدهد، آنهم امنیت جاده چالوس _کرج، که در روز شهادت امام صادق (علیه السلام) زدند و رقصیدند.

بگذار ناله کودکان ایرانی هم بلند شود، مگر خون آنها رنگین تر از خون کودکان یمن است. سردار سلیمانی برگرد!

بگذار جنگ شود، برجام اصلا برای جنگ است. بگذار موشک های آمریکایی آرامش تهران را بهم زنند و  زنانی را که در بغلشان سگ خانگی خوابیده از زیر آوار بیرون آورند. بگذار مردم ایران در صف طولانی یک قرص نان بایستند. این جماعت فقط تلگرام می خواهند. آزادی می خواهند. استادیوم آزادی مختلط می خواهند!

سردار سلیمانی برگرد.

بگذار جنگ وارد خاک ایران شود. تا جوانانی که می گویند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران بروند از ایران دفاع کنند. چرا فقط سپاه، بسیج و ارتش باید خون بدهند. بگذار آقازاده ها هم کشته بدهند. بگذار جوانی که شعار می دهد رضاخان روحت شاد، روحش شاد شود.

سردار سلیمانی برگرد.

امنیت زیاد هم خوب نیست. اصلا هر چیزی زیادش خوب نیست. قدرش را نمی دانند. بگذار صدای هواپیمای جنگی آرامش تهران را بهم بزند. بگذار دختران بزک کرده و بی حجاب دنبال پناهگاه باشند و فرصت آرایش و پیرایش نداشته باشند. بگذار جنگ شود تا مرد از نامرد جدا شود!

سردار سلیمانی برگرد.

نمایندگان مجلس در خوابند، دست و گردنشان از چادر که نماد عصمت حضرت زهرا(س) است درد گرفته! فقط روزی که داعش به مجلس حمله کرد بیدار شدند، بگذار از خواب گران برخیزند. سردار سلیمانی برگرد، امنیت برای این جماعت مهم نیست. این نمایندگان قدرت می خواهند و ثروت. صندلی مجلس برایشان شیرین است. بگذار از زیر آوار مجلس بیرونشان بیاوریم. بگذار برجام جلوی موشک های اسراییل را بگیرد، اگر می تواند!

امنیت زیاد شده، دزدان بیت المال با خیال راحت دزدی می کنند. مؤسسه مالی و اعتباری بنام امام معصوم می زنند و ربا می دهند و ربا می خورند. بگذار آرامش آنها بهم بخورد. بگذار پول های حرامی که با افزایش سکه و دلار جمع شد خرج آوار برداری شود.

سردار سلیمانی برگرد.

 • حالا مثلا اسم وادرس مادر شهید راهم دانستید بعدش چی؟ مگر این حرفها زبان حال همه مادران شهدا نیست حالا این یکی به زبان آورده . یکی از همکلاسیهایم که خواهر شهید (دوران دفاع مقدس) بود میگفت بابام به داداشام میگه اگر جنگ بشه اینبار اجازه بهتون نمی دم که دفاع کنید از بسکه دل پر از همین رفتارهای مردم داشت.
 • سلام درود فراوان برشیرزنان ایران زمین.برمادران مدافعان حرم.درود بربانوانی که فرزندان خود را فدای ارمان های اسلام وحفظ خاک پاک ایران کردند
 • مادر کدوم شهید
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز در سایت سازمان بسیج دانشجویی نام شهید ذکر نشده است
 • مرتضی مجیدی
  سلام علیکم
  ممنون میشم اگر سندی یا مطلبی که حاکی از وجود چنین زن با بصیرتی اون هم از مادران شهدا که البته و صد البته منکر این نیستیم شیر پاک‌خورده به‌مقام شهادت نایل میشه ارائه بدهید .
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز میتونید در سایت سازمان بسیج دانشجویی ببینید این نامه رو که در اول متن روی کلمه بسیج دانشجویی کلیک کنید تا به سایتشون منتقل بشید
 • فاطمه شکری
  سلام لطفا سندیت پیام این مادر مدافع حرم رو میگین
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز اول پیام لینک آدرس قرار داده شده سایت بسیج دانشجویی
 • نسرین محمدنژادی
  درود بر شرف و شجاعت و نجابتت شیر زن. از دامنِ همچین زنی باید هم، شهید، به معراج رود. زنده باشی مادرم
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

ارتباط با ما

 • موبايل: ...
 • تلفن ثابت: ...
 • فکس: ...
 • ايميل: 313jamaz@gmail.com
 • آدرس پستي: ايران- مشهد